(093) 63-83-410 vizitka@akula.lutsk.ua

Банери

друк банерів луцьк

Найпоширенішою зовнішньою рекламою є друк банерів в Луцьку. «Терміново надрукуйте нам банер» — З такими проханнями нам, як і іншим друкарням Луцька, доводиться стикатися досить часто. І часом доводиться працювати при терміновій друку банерів цілодобово (або близько того).

Широкоформатний друк банерів Луцьк дозволяє в короткі терміни і за розумною ціною звернути увагу на об’єкт вашої реклами. На банері можна розміщувати як рекламні, так інформаційні матеріали.

Новітні технології друкарського обладнання дозволяють отримати на широкоформатного банерної друку зображення фотографічної якості на основі сольвентних барвників. В місті Луцьк банери мають особливість сольвентного широкоформатного друку, що полягає в її винятковій стійкості до впливу навколишнього середовища, що дозволяє використовувати вироби в зовнішній рекламі.
Це означає, що широкоформатний друк банерів (терміново вона вироблена чи ні) буде дуже високої якості. І інформація про Вашу компанію або продукції не залишиться непоміченою.

Ми маємо можливість здійснювати виготовлення банерів луцьк терміново. Якщо Вам потрібні матеріали «ще вчора», Ви звернулися за адресою. Ми готові здійснювати друк банерів цілодобово, якщо потрібно оперативно виконати замовлення. І все це без шкоди якості.
Терміновий, цілодобова друк банерів: луцьк вимагає швидкості і якості.

Ми виконуємо замовлення на звичайний і строковий друк банерів на синтетичних ПВХ- банерах різної щільності, як на звичайних вінілових банерах, так і на світлопропускающих банерах, що працюють на просвіт; на відомому банері Blackout, спеціально призначеному для двостороннього друку 4+4, за бажанням замовника. Обробкою готових банерів служать посилення краю, установка люверсів, проварка кишень. Додаткова обробка банерів обговорюється з замовником індивідуально.

Друк банерів луцьк здійснюється на двох верстатах, з роздільною здатністю 360 dpi і 720 dpi. Ширина принтерів 3200 мм, що дозволяє уникнути додаткових швів і стиків на друкованих зображеннях. Налаштування принтера з дозволом 720 dpi дозволяють також отримати зображення більш чіткого якості на невеликих форматах, порівнянне з зображеннями 720, 1200 і 1440 dpi, що дозволяє нашим замовникам заощадити на друку банерів.

Таким чином, наше обладнання дозволяє виробляти якісний цілодобовий друк банерів Луцьк, що високо оцінює результат нашої роботи!
Широкоформатний друк Луцьк на сітці: друк на банерній сітці, друк на будівельній сітці.
Ми здійснюємо широкоформатний друк на сітці в Луцьку: друк на банерній сітці луцьк, друк на будівельній сітці з різним ступенем прозорості, дрібнопористий сітках, крупноячеистой сітках, сітках з підкладкою.

Друк на сітці є чудовою альтернативою друку на банері. Сітка легше за вагою, ніж банер. Друковане зображення, перенесене на сітку, виглядає вишукано і оригінально, надаючи об’єкту Вашої реклами індивідуальність. Обробкою готових сіток служать посилення краю, установка люверсів, проварка кишень. Додаткова обробка сітки обговорюється з замовником індивідуально.

Новітні технології друкарського обладнання дозволяють при друку на банерній сітці отримати зображення фотографічної якості на основі сольвентних барвників. Особливість сольвентного широкоформатного друку на сітці полягає в її винятковій стійкості до впливу навколишнього середовища, що дозволяє використовувати вироби в зовнішній рекламі.

Банери Луцьк, Луцьк банери, Друк банеру в Луцьку, виготовлення банерів луцьк

Додаткові послуги: Таблички Луцьк та фірмовий стиль Луцьк

Замовити банер в Луцьку

[easy_contact_forms fid=1]