(093) 63-83-410 vizitka@akula.lutsk.ua

Флаєри Луцьк

Флаєр — необхідний помічник бізнесу

Напевно ви знаєте, що таке флаєр. Ця яскрава і гарна рекламна листівка дійсно ефективно допомагає розвиватися бізнесу. Приваблива, виготовлена ​​на якісній меловке, вона привертає увагу і розповідає потенційним клієнтам про знижки, рекламні акції і різноманітних перевагах вашої компанії.

Подібні рекламні матеріали нерідко є талонами на знижку, запрошують клієнтів на який-небудь захід. Це невеликий за форматом, але надзвичайно важливий рекламний інструмент, яким час від часу користуються практично всі компанії.

Саме тому виготовлення флаєрів в Луцьку — необхідність, але ціна на них часом буває завищеною. Тому кожен бізнесмен бажає співпрацювати саме з тією компанією, яка може надати красивий тираж за розумною ціною в мінімальні терміни. Прикладом такої компанії є Дизайн студія в Луцьку.

Швидкість і якість — чи це досяжно?

Якщо ви користувалися послугами звичайних друкарень, то напевно помічали, що швидкість частенько негативно позначається на якості продукції, а висока якість може зажадати додаткових коштів.

Однак коли необхідно надрукувати флаєри Луцьк терміново, зовсім не хочеться отримати бляклі листівки, які створять у клієнтів невірне враження. Наша історія почалася з німецькою друкарні, ніколи не допускає пониження якості продукції, що випускається. Замовляючи у нас, ви можете бути впевнені — терміновість виготовлення ніяк не позначиться на зовнішньому вигляді готового замовлення.

Ми дійсно встигаємо виготовити будь-який обсяг в самі мінімальні терміни: протягом доби з моменту надходження оплати на рахунок ви зможете отримати готову продукцію.

Прийнятні ціни навіть на термінове виготовлення

Можливо, ви відразу ж згадали про націнках на швидкість виготовлення, які часто використовуються іншими гравцями на поліграфічному ринку. Прінтомат інакше вирішує подібні питання. Ми пропонуємо друк флаєрів дешево, не змінюючи при цьому термінів виготовлення. Наш секрет простий: колективна друк.

Методика колективної друку, яку ми використовуємо, дозволяє виконати офсетний друк флаєрів луцьк за мінімальними розцінками, адже всі витрати на допечатниє процеси, виготовлення форм та інші потреби розподіляються між декількома клієнтами, а значить — не обтяжують вашу кишеню. Компонуючи замовлення між собою, ми максимально ефективно використовуємо всі матеріали та обладнання, що значно зменшує собівартість тиражу.

Наші переваги:

Надрукувати флаєри Луцьк офсетним способом за допомогою обладнання легко. Ми піклуємося про час наших клієнтів, тому передбачили самий простий і швидкий спосіб: онлайн-замовлення прямо на сайті;
Визначаючись з деталями свого замовлення, вам не доведеться пускатися в довгі пояснення — за допомогою конструктора на сайті ви можете вказати все необхідне і завантажити макет;
При необхідності, ми надамо вам дизайнерську підтримку;
Для оплати не буде потрібно приїжджати в офіс — скористайтеся однією з зручних електронних банківських систем;
Деякі нюанси замовлення за допомогою конструктора

Ви можете скористатися кількома варіантами замовлення продукції на нашому сайті. Наприклад, якщо ваші вимоги потрапляють під існуючі готові рішення, вам достатньо завантажити макет і оплатити замовлення, щоб отримати підсумковий тираж. Якщо ж вам цікаві інші варіанти, то можна замовити в місті Луцьк флаєри, використовуючи калькулятор для професіоналів. Він дозволяє вибрати розмір флаєра, параметри друку — двосторонню або односторонню, тип паперу, а також визначитися з кількістю і датою отримання.

Таким чином, ми виконаємо друк флаєрів луцьк дешево, швидко і максимально зручно для замовників! Немає потреби про що-небудь турбуватися, під’їжджати або вирішувати складні питання по телефону — швидкий і простий спосіб онлайн-замовлення та оплати прийде вам на допомогу. Виготовлення флаєрів Луцьк найкраще замовити у нашому поліграфічному центрі та отримати знижку на інші послуги по дизайну.