(093) 63-83-410 vizitka@akula.lutsk.ua

Плакати

Пропонуючи зробити плакат в Луцьку будь-якої спрямованості і цінової категорії, наша дизайн студія здійснює повний цикл поліграфічних послуг в місті Луцьк. Це означає, що ви можете не тільки замовити постер Луцьк або афішу Луцьк, але і розраховувати на якісний дизайн плакатів, а також на будь-яку друкарську обробку. Для того щоб зробити плакати Луцьк або постер, вам навіть не обов’язково бути присутнім особисто при оформленні та отриманні замовлення. Ви можете замовити плакат по телефону або по е-мейлу, також просто узгодити оригінал-макет, а наша кур’єрська служба привезе готовий тираж в будь-яке місце Луцька, Ковеля, Шацька, Нововолинська. Оплатити ж роботу можна прямо в друкарні або переказом на карточку Приватбанку.

Ми зберігаємо всі оригінал-макети, розроблені нашими дизайнерами. Тому в разі виникнення потреби в додрукування плакатів вам достатньо зняти слухавку і набрати номер друкарні або відправити нам замовлення по електронній пошті.

Зробити роздруківку постерів і плакатів

У нашій друкарні існує можливість роздрукувати плакат на офсетному друкарській машині, що переважно при виготовленні великих партій. Друк невеликих тиражів, а також строкову друк ми проводимо на цифровій машині афіші луцьк. Також існує можливість друку на різографі — це самий економічний варіант, який не передбачає повнокольорового друку. Різографічний способомпостери в Луцьку часто друкують для масової реклами або при поширенні в молодіжних колах.

На сьогоднішній день існує маса матеріалів, використовуваних при виготовленні плакатів, постерів і афіш. Починаючи з офсетного паперу, на якому друкуються афіші, до банерної тканини, з якої виготовляються широкоформатні розтяжки — у вашому розпорядженні повний спектр. Меловка і глянсовий папір, самоклеющаяся папір і плівка, пластик і пенокартон — все йде в хід для створення ефектного рекламного продукту. Наші менеджери запропонують вам найбільш підходящі до вашого випадку варіанти і підрахують часові та грошові витрати.

Роздрукувати постери і плакати

Роздруківка плакатів і постерів часто передує послепечатной обробці, особливо коли мова йде про іміджеві, рекламних або агітаційних продуктах. Найбільш поширеною послепечатной обробкою плаката є лакування захисним лаком, але в особливих випадках, наприклад, для довгострокового використання або переміщення плакат можна покрити спеціальною ламінуючою плівкою з однієї або з двох сторін. Заламіновані плакати або постери луцьк можна закріпити на штендери і отримати таким чином пересувний стенд зі знімною внутрішньою частиною.

Ви завжди можете зв’язатися з нами і отримати розгорнуту консультацію з будь-якого питання, будь то просто роздруківка або створення проекту під ключ з нуля. Ми вміємо робити друк плакатів Луцьк красиві запам’ятовуються речі, які допоможуть вам у досягненні будь-яких ваших цілей.