(093) 63-83-410 vizitka@akula.lutsk.ua

Таблички

Інформаційна табличка — це, по суті, ваша візитна картка, від якості якої багато в чому залежить ваш імідж або імідж вашого бізнесу, компанії, організації. Наша дизайн студія займається виготовленням табличок в Луцьку з високоякісних матеріалів — як із пластику, так і з металу. Є варіант таблички луцьк з двошаровим пластиком з нанесенням лазерного гравіювання, також можливе виготовлення інформаційної таблички на основі ударостійкого полістиролу з нанесенням плівки. А якщо вам більше до душі метал, наші фахівці своєчасно і якісно виготовлять таблички з латуні з покриттям «під золото», або з алюмінію — як звичайного, так і анодованого (із захисним декоративним покриттям). Ми займаємося виготовленням табличок для Москви, а також інших регіонів. Досить клікнути на опцію «написати», і наш фахівець оперативно зв’яжеться з вами і прийме замовлення, обговоривши і уточнивши всі нюанси і ваші побажання.

Якщо вам необхідно виготовлення табличок Луцьк на замовлення, зверніться в нашу компанію, і ми вам допоможемо. Наші дизайнери погоджують з вами кінцевий варіант інформаційної таблички і при необхідності дадуть професійні поради.

Таблички Луцьк з акрилу, двошарового пластику, металу є найпоширенішими видами табличок. Це наслідки того що вони мають широкий спектр застосування, простоту виготовлення. Для виготовлення табличок ми застосовуємо наступні матеріали і технології:

Таблички з пвх. При виготовленні табличок з ПВХ за основу береться спінений пвх пластик. Товщина його може бути 3мм, 5мм, 8 мм, 10 мм., Але зазвичай використовується 3 мм. Пластик ріжеться по формату і на нього наноситься зображення, яке вирізається на плоттері. Такі таблички можуть використовуватися як на вулиці, так і всередині приміщень.

Таблички виготовляються із застосуванням вінілових плівок фірми Oracal різноманітних квітів, які допоможуть зберегти фірмовий стиль. Базова товщина пластика для табличок 3 мм. Кріплення на двосторонній скотч.

Таблички бувають:
— Табличка на вхідні двері (на табличці присутня назва і логотип компанії)
— Таблички на кабінети (на табличці можна прочитати номер кабінету, прізвище і посаду співробітника або назва відділу)
— Таблички інформаційні (таблички на туалети, підсобні приміщення)
— Таблички з попереджуючим інформацією (не входить, тільки для персоналу)

Таблички з акрилу. За основу береться прозорий акрил. Товщина матеріалу 3-5 мм. Табличка може виготовлятися як з фоном так і без нього. Після того як на фрезерувальних верстатах вирізується табличка потрібного формату на неї наноситься зображення вирізане за допомогою плоттера. Кріплення таких табличок можливо за допомогою: використання дистанційних утримувачів, двостороннього скотча (якщо є фон) або алюмінієвого профілю. У місті Луцьк таблички найкраще виконують дизайнери студії Акула, що мають досвід роботи та професійне обладнання.

Таблички з двошарового пластику, виготовляються шляхом механічної гравіювання. Залежно від макета можливо поєднувати технології. Наша компанія використовує на своєму виробництві двошаровий пластик товщиною 1,6 мм. Базовими кольорами є золото (матове) / чорний і срібло (матове) / чорне. Таблички, виготовлені за цією технологією, добре вписуються в інтер’єр офісів.

Таблички з металу, виготовляються методом термодруку зображення на метал. Товщина використовуваного металу 0,6 мм. Базові кольори, які є на нашому виробництві золото матове і срібло матове. Нанесення робиться як чорно-біле, так і кольорове. Дана технологія дозволяє виготовити в короткий термін красиві і презентабельні таблички для Вашого офісу. Кріпляться такі таблички за допомогою двостороннього скотча. Так само на таблички з металу можна нанести фірмові кольори методом аплікації плівки.

Таблички Луцьк, виготовлення табличок в Луцьку, луцьк таблички, замовити табличку луцьк, зробити табличку в луцьку для офісу, дверей, коридору, кабінету, входу, стенду, дороги.